SS Lazio – FC Crotone 1:0

Byłoby to prosta sprawa, ale ostatecznie Lazio naprawdę ciężko pracowali. Strzelec krajowej dawno deptal bramkarz Marco Festa, co nie wystarczyło jedynie Immobileho Tref z 90.minuty. Historia jednak nie poprosi, Lazio obowiązkiem spełnienia i ma trzy punkty.

Lazio było w pierwszej połowie dużo okazji do zdobywania bramek, ale Crotone cudownie opór. W 17.minutě Lombardi dostaje potargał sieci, ale stało się tak po prawidłowo oznaczone na spalonym. Odchytal dobry bramkarz gra rezerwy Marco Festa przeciwko Immobilemu pięknie uderzył a gracze Lazio nie pokonać go ani od kary. Głównymi sędziowie gwizdali w 30.minutě po starciu Lombardi jednak wykonawca nie udało Lucas Biglia i opieczętowane na poprzeczkę!

Biancocelesti ciśnienie utrzymywało, ale i tak trwało Crotone w obronie.


Parole znów celują Fest i musiał interweniować po drugiej stronie i Marchetti, który z dobrej pozycji niezrównaną Falcinelli. W 39.minutě później był już w ogniu Festa, Parolovu wziął strzał nad poprzeczką i został w ten sposób wynikać z faktu, że pół bukmacher internetowy Unibet wykończone bezbranek.

Coach Simone Inzaghi może być wykonywanie swoich oddziałach spełnione Crotone wyraźnie przesadził, ale miał jeden wada mianowicie trwającego impasu. W drugiej połowie, ale atakiem Lazio trochę nudne, ale to nie oznacza braku sto procent szans. Następny w kolejce spalony korek De Vrij, który wisiał w powietrzu, ale chybił celu. Goście oparł się na dobrej pracy obronnej i niebezpiecznych ucieczek. Jednym z nich kończy Trotta, ale podobnie jak w pierwszej połowie psuje radość podniósł flagę.

Czas dla Lazio nieubłaganie minęło, 85.minutě murowane kolejną serię wielkich możliwości Immobile znów jego drużyna zdecydowanie odbędzie Golman Festa! Crotone z wielkim wysiłkiem opór, ale ostatecznie spadł w 90.minutě. Obrona Ciro Immobile wahał i wreszcie Fest wciąż płonie.